Pies miesiąca

Witajcie na stronie konkursowej „Pies miesiąca”! Jeśli jesteś miłośnikiem psów i uważasz, że twój pupilek jest wyjątkowy, to mamy dla ciebie świetną wiadomość. Co miesiąc redakcja WikiZOO wybiera jednego psa spośród wszystkich nadesłanych za pośrednictwem naszego Facebooka zdjęć, który zostaje uznany za psa miesiąca. Łącznie wyróżnionych zostaje co miesiąc 10 psów!

Jak wziąć udział w konkursie? To proste. Wystarczy przesłać nam zdjęcie swojego czworonoga wraz z jego imieniem za pośrednictwem strony WikiZOO na Facebooku. Nasi czytelnicy kochają psiaki o różnych rasach, wielkościach i temperamentach, więc nie ma ograniczeń co do tego, jakiego psa możesz zgłosić. Co miesiąc redakcja WikiZOO będzie wybierać 10 psów, których zdjęcia zostaną opublikowane na naszej stronie konkursowej. Będziemy bacznie przyglądać się każdemu zgłoszeniu i wybierać psy, które nas najbardziej urzekną. Nominowani będą mieli okazję zaprezentować swoje uroki przed naszą społecznością.

Pamiętaj, że wybór psa miesiąca jest subiektywny, ale zawsze uczciwy. Będziemy kierować się urokiem, uroczym charakterem lub po prostu nieodpartym uśmiechem danego psa. Wszyscy nasi nominowani są zwycięzcami, ale tylko jeden z nich zostanie uhonorowany tytułem psa miesiąca. Nie czekaj dłużej, wyślij nam zdjęcie swojego pupila już teraz i daj mu szansę na to, by stał się sławnym psem miesiąca!

Pies miesiąca Kwiecień 2023: GWAREK!

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że zwycięzcą konkursu „Pies miesiąca” w kwietniu 2023 został pies o imieniu Gwarek! Zdjęcie tego uroczego psiaka zostało nadesłane przez Paulinę Włoczkę, która z dumą podzieliła się z nami wizerunkiem swojego pupila. Gwarek to czworonożny bohater, który wkradł się w serca naszej redakcji i społeczności WikiZOO. Jego uroczy uśmiech i ciekawe spojrzenie sprawiły, że wygrał serca naszej redakcji.

Dziękujemy wszystkim, którzy przesłali nam zdjęcia swoich ukochanych pupili. Wybór zwycięzcy był niezwykle trudny, ponieważ otrzymaliśmy mnóstwo wspaniałych zgłoszeń. Chcielibyśmy podziękować za każde zdjęcie i opowieść o Waszych psach. Każdy z nich jest wyjątkowy i zasługuje na uwagę. Gratulujemy Gwarkowi i Paulinie Włoczce i życzymy im wielu wspaniałych chwil w przyszłości. A wszystkim innym psom i ich właścicielom życzymy powodzenia w kolejnych edycjach konkursu „Pies miesiąca”. Może to właśnie Twój pies zostanie wybrany w następnym miesiącu? Przesyłajcie nam zdjęcia i opowieści, bo każdy psiak zasługuje na uwagę!

Wyróżnione psy: Kwiecień 2023

Figiel
« z 9 »

Jeśli jesteście zainteresowani światem psiaków, to koniecznie musicie zobaczyć zdjęcia pozostałych 9 wyróżnionych psów w konkursie „Pies miesiąca”! Każde z nich to mały skarb, który przesłali nam nasi czytelnicy przez Facebooka. W tym miesiącu otrzymaliśmy naprawdę dużo zgłoszeń i musieliśmy wybrać tylko 10 najlepszych. Każdy z tych psiaków ma swoją niepowtarzalną historię i urok, którym nie sposób się oprzeć.

Zachęcamy Was do zapoznania się z pozostałymi zdjęciami i wybierania swoich faworytów. Kto wie, może w przyszłym miesiącu to właśnie jeden z tych psiaków zdobędzie tytuł „Psa miesiąca”? Pamiętajcie, że każde z tych zdjęć to nie tylko uroczy psiak, ale także historia i miłość, którą dzielą się z nami właściciele. Zapraszamy więc do oglądania i odkrywania nowych, wspaniałych historii. Wierzymy, że każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie. Konkurs „Pies miesiąca” to świetna okazja, aby poznać różnorodność i piękno świata psiaków oraz dzielić się swoimi historiami i zdjęciami. Czekamy na Wasze komentarze i opinie o zdjęciach i psach!

Wiki Zoo

Portal stworzony z myślą o zwierzętach i ich właścicielach.

© 2022 wikizoo.pl | Projekt i realizacja – IMPERIA Web Studio

Nasza strona internetowa używa informacji zapisanych za pomocą plików Cookies.
Czytaj więcej…