Pies miesiąca

Witajcie na stronie konkursowej „Pies miesiąca”! Jeśli jesteś miłośnikiem psów i uważasz, że twój pupilek jest wyjątkowy, to mamy dla ciebie świetną wiadomość. Co miesiąc redakcja WikiZOO wybiera jednego psa spośród wszystkich nadesłanych za pośrednictwem naszego Facebooka zdjęć, który zostaje uznany za psa miesiąca. Łącznie wyróżnionych zostaje co miesiąc 10 psów!

Jak wziąć udział w konkursie? To proste. Wystarczy przesłać nam zdjęcie swojego czworonoga wraz z jego imieniem za pośrednictwem strony WikiZOO na Facebooku. Nasi czytelnicy kochają psiaki o różnych rasach, wielkościach i temperamentach, więc nie ma ograniczeń co do tego, jakiego psa możesz zgłosić. Co miesiąc redakcja WikiZOO będzie wybierać 10 psów, których zdjęcia zostaną opublikowane na naszej stronie konkursowej. Będziemy bacznie przyglądać się każdemu zgłoszeniu i wybierać psy, które nas najbardziej urzekną. Nominowani będą mieli okazję zaprezentować swoje uroki przed naszą społecznością.

Pamiętaj, że wybór psa miesiąca jest subiektywny, ale zawsze uczciwy. Będziemy kierować się urokiem, uroczym charakterem lub po prostu nieodpartym uśmiechem danego psa. Wszyscy nasi nominowani są zwycięzcami, ale tylko jeden z nich zostanie uhonorowany tytułem psa miesiąca. Nie czekaj dłużej, wyślij nam zdjęcie swojego pupila już teraz i daj mu szansę na to, by stał się sławnym psem miesiąca!

Laureaci konkursu „PIES MIESIĄCA”:

 

Maj 2023: LUNA

Kwiecień 2023: GWAREK

 

Zachęcamy Was do brania udziału w konkursie w przyszłości. Kto wie, może w przyszłym miesiącu to właśnie jeden z tych psiaków zdobędzie tytuł „Psa miesiąca”? Pamiętajcie, że każde z tych zdjęć to nie tylko uroczy psiak, ale także historia i miłość, którą dzielą się z nami właściciele. Zapraszamy więc do oglądania i odkrywania nowych, wspaniałych historii. Wierzymy, że każdy z Was znajdzie tutaj coś dla siebie. Konkurs „Pies miesiąca” to świetna okazja, aby poznać różnorodność i piękno świata psiaków oraz dzielić się swoimi historiami i zdjęciami. Czekamy na Wasze komentarze i opinie o zdjęciach i psach!

Nasza strona internetowa używa informacji zapisanych za pomocą plików Cookies.
Czytaj więcej…